Лист МОН України № 1/9-78 від 17.02.2015
17 Лютого 2015, 14:45 , Переглядів: 3094
Лист МОН України № 1/9-78 від 17.02.2015 Лист МОН України № 1/9-78 від 17.02.2015

Про організацію Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") в навчальних закладах

МІНІСТЕРСТВО  ОСВІТИ  І  НАУКИ  УКРАЇНИ

№ 1/9-78 від 17.02.2015

Директорам департаментів (управлінь)
освіти і науки обласних та Київської
міської державних адміністрацій
Керівникам навчальних закладів

Про організацію Всеукраїнської
дитячо-юнацької військово-патріотичної
гри "Сокіл" ("Джура") в навчальних закладах

З метою удосконалення змісту, форм та засобів патріотичного виховання учнівської молоді направляємо для використання в практичній роботі рекомендації з організації Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") у загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладах України.

Рекомендації щодо організації та проведення I районного (міського) та II обласного етапів гри «Джура» розміщені на офіційному веб-сайті Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді:  www.ukrjuntur.org.ua.

Додаток:  на 18 арк.

Заступник Міністра                                                                                        П.Б. Полянський

Джерело: МОН України