15 Березня 2014, 16:09 , Переглядів: 4962
Обговорення Програми розвитку дітей від пренатального періоду до 3-х років Обговорення Програми розвитку дітей від пренатального періоду до 3-х років "ОБЕРІГ"

Авторський колектив, розуміючи всю складність створення програми, яка б відповідала всім вимогам сучасності, із вдячністю сприймає всі зауваження і пропозиції та обов'язково врахує їх під час доопрацювання та видання програми.

Міністерство освіти і науки України надає для громадського обговорення Програму розвитку дітей від пренатального періоду до 3-х років «ОБЕРІГ».

Запропоновану  вашій увазі редакцію  Програми  буде  літературно відредаговано після доопрацювання.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати на електронну адресу: programa2014@ukr.net.

Джерело: МОН України