Обговорення проекту наказу
03 Лютого 2014, 17:44 , Переглядів: 1805
Обговорення проекту наказу Обговорення проекту наказу

Міносвіти і науки України повідомляє про оприлюднення і запрошує до обговорення проекту наказу "Про затвердження Типових штатних нормативів дитячих будинків і шкіл-інтернатів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування".

Проект акта розроблено відповідно до Державної цільової соціальної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2007 № 1242 та у зв’язку з затвердженням нового Положення про дитячі будинки і загальноосвітні школи-інтернати для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і оприлюднено з метою залучення громадськості до обговорення, внесення змін та зауважень у цей документ.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу просимо надсилати на електронну адресу: ministry@mon.gov.ua тел.(044) 481-47-53.

Джерело: МОН України