Закрити
Змагання з віртуальним квадратом
19 Грудня 2013, 14:04 , Переглядів: 2552
FacebookTwitterLivejournal
Змагання з віртуальним квадратом Змагання з віртуальним квадратом

Авторський розвивальний урок учасника ІІ Всеукраїнського конкурсу "Творчий вчитель - обдарований учень".

Тема. Склад числа 10. Послідовність чисел у межах 10. Порівняння чисел. Доповнення  рівностей. Запис чисел. Складання і розв’язування виразів на додавання.

Мета. Ознайомити учнів зі складом числа 10, закріпити знання послідовності чисел 1-10; вправляти в порівнянні чисел, складанні та обчисленні виразів на додавання в межах 10. Розвивати елементарні навички роботи з комп’ютером, швидкість мислення, спостережливість, логічне мислення, увагу, вміння пояснювати прислів’я і використовувати народні надбання в житті. Виховувати працьовитість, зібраність, впевненість, увагу, самостійність, колективізм, бажання вчитися і досягати успіху.

Тип уроку. Урок засвоєння нових знань.

Вид. Урок-змагання.

Очікувані результати.

Після уроку учні будуть вміти:

  • називати склад числа 10;
  • рахувати предмети від 1 до 10 і в зворотному порядку;
  • порівнювати числа в межах 10;
  • складати та обчислювати вирази на додавання в межах 10;
  • використовувати отримані знання під час розв’язування виразів та задач;
  • працювати з комп’ютером на елементарному рівні;
  • пояснювати відомі прислів’я.

Обладнання: 10 картоплин, миска, 10 кубиків, годинник з секундною стрілкою, пам’ятка «Склад числа 10», комп’ютерна гра «Змагання з віртуальним квадратом», створена за допомогою технології Flash, комп’ютер, мультимедійний проектор, екран.

Прикріплені файли
Джерело: Острів знань
Автор: Башинська Олена Іванівна, вчитель вищої категорії, методист, Башинський Андрій Васильович, вчитель І категорії, Червонопромінський навчально-виховний комплекс Снігурівської районної ради Миколаївської області

Дана публікація розміщена на сайті Острів знань у електроному вигляді з відома і згоди власника авторських прав на некомерційній основі та охороняється законом «Про авторське право та суміжні права». Використання даного матеріалу, публікування і републікування на інших ресурсах мережі Інтернет допускається за умови розміщення прямого активного гіперпосилання на сайт. Будь-яке комерційне використання даного тексту без відома і згоди власника авторських прав не допускається. З питань комерційного використання даного матеріалу звертайтеся за адресою admin@ostriv.in.ua

Видалити Відміна
Забанити Відміна