04 Вересня 2013, 16:23 , Переглядів: 19281
Педрада- Фото: http://detki-486.ucoz.ru Педрада-"пошук істини". "Роль колективу, сімї, громадськості у вихованні фізично здорової, духовно багатої особистості"

Розробка участника ІІ Всеукраинского конкурса "Творческий учитель - одаренный ученик".

Мета: вибудувати алгоритм спільної дії педагогів, сім’ї та громадськості у формуванні фізично здорового, духовно багатого, успішного громадянина.

План підготовки до засідання педагогічної ради

1. Методична рада дає завдання вчителям, представникам громадських організацій, членам батьківських комітетів підготувати виступи з даної теми.
  2. Відкрите засідання адміністрації школи, ради школи, членів класних батьківських комітетів, учнівського самоврядування, психолога, соціального педагога, лікаря, бібліотекаря «Формування ціннісних орієнтацій і ставлень особистості» (відповідає заступник директора із виховної роботи).
  3. Рада школи проводить «круглий стіл «Профілактика надмірного захоплення учнями комп’ютерними  й азартними іграми»»
  4. Практичний психолог проводить:
  • діагностику формування ціннісних ставлень і орієнтирів особистості учнів 5-11 класів;
  • лекторій для молодих батьків «Роль методів стимулювання у навчально-виховному процесі молодших школярів»;
  • засідання батьківського лекторію «Роль родини у вихованні дитини».
  1. Соціальний педагог здійснює анкетування батьків «Роль сім’ї у вихованні дітей».
  2. Практичний психолог та соціальний педагог проводять засідання батьківського лекторію «Правовий декадник для учнів, батьків, педагогів».
  3. Класні керівники проводять анкетування серед батьків «Чому ви та ваші діти любите (або ні) школу, в якій навчаються ваші діти».
  4. Голова методичного об’єднання класних керівників проводить:
  • засідання м/о класних керівників «Профілактика відхилень у поведінці учнів»;
  • етап засідання ради школи «Шляхи реалізації Програми національного виховання учнівської молоді Рівненщини на 2008-2020 р.».
  1. Рейд батьків та членів ради школи у заклади, які надають послуги грального бізнесу, комп’ютерних іграх, організації дозвілля.
  2. Учителі української літератури 4-5 кл. проводять читацьку конференцію для батьків 4-5 кл. «Сучасна дитяча література».
  3. Заступник директора з виховної роботи проводить:
  • засідання школи молодого класного керівника «Методи виховання молодших школярів. Практикум щодо розв’язання проблемних ситуацій»;
  • педагогічний ярмарок класних керівників;
  • загальношкільні батьківські збори «Завдання сім’ї, школи та громадськості у превентивному вихованні школярів» з участю представників кримінальної міліції, служби у справах дітей, юристами;
  • педагогічно-психологічний штрих «Середовище, що виховує (за книгою Я. Корчика «Як любити дитину»)»;
  • практичне заняття «Укладання плану тижня основ здоров’я» «13 шкільна родина на шляху до здоров’я єдина» з соціальним педагогом і учителем основ здоров’я;
  • інструктивно-методичну нараду класних керівників «Психологічне попередження аддитивної поведінки неповнолітніх».
Автор: Євдокименко Лілія Миколаївна, вища категорія, старший вчитель, Заступник директора з виховної роботи. Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №13