Засідання педагогічної ради "Інноваційні підходи до проведення сучасного уроку"
18 Липня 2013, 14:59 , Переглядів: 24545
Засідання педагогічної ради Засідання педагогічної ради "Інноваційні підходи до проведення сучасного уроку"

Робота учасника ІІ Всеукраїнського конкурсу "Творчий вчитель - обдарований учень".

Анотація методичного посібника "Іноваційні підходи до проведення сучасного уроку"

(Із досвіду проведення нетрадиційного засідання педагогічної ради НВК "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ступеня-гімназія")

У даному методичному посібнику вміщено матеріали із досвіду проведення нетрадиційного засідання педагогічної ради. Пропонується доповідь заступника директора НВК "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія" про використання інноваційних технологій навчання при проведенні сучасного уроку з метою активізації пізнавальної діяльності школярів і досягнення мети уроку. Подаються виступи вчителя початкових класів Киричук І.Р. про використання інтерактивних технологій на сучасному уроці в початкових класах; вчителя історії Зінчук Л.В. про використання методів проблемного навчання на уроках суспільних дисциплін; вчителя інформатики Дармофала П. О. про застосування ІКТ в навчально-вихоному процесі. Пропонується інтерактивна вправа "Коло думок".  Посібник вміщує дослідження психолога НВК "Психологічний портрет вчителя","Складові педагогічної майстерності вчителя", "Педагогічні здібності, які повинен мати сучасний вчитель у період формування нової школи", а також результати проведеного анкетування серед учнів старших класів НВК. Додаються презентації до виступів і фотоматеріали.

Посібник пропонується для практичного використання педагогам загальноосвітніх навчальних закладів.

Автор: Левчик Наталія Григорівна, Заступник директора з науково-методичної роботи НВК "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія", вища категорія, старший вчитель, НВК "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія", Волинська обл.