Проект Концепції профільного навчання у старшій школі
12 Липня 2013, 13:41 , Переглядів: 3349
Проект Концепції профільного навчання у старшій школі Проект Концепції профільного навчання у старшій школі

Проект Концепції передбачає врахування освітніх потреб, нахилів та здібностей учнів і створення умов для навчання старшокласників відповідно до їхнього професійного самовизначення.

Міністерство освіти і науки України повідомляє про оприлюднення проекту Концепції профільного навчання.

Документом визначено мету, завдання, принципи та форми організації профільного навчання.
Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту просимо надсилати на електронну адресу: n_beskova@mon.gov.ua (Наталія Бєскова, начальник відділу змісту середньої освіти та освіти національних меншин департаменту загальної середньої та дошкільної освіти).

Джерело: МОН України