Проект "Я і моя рідня"
04 Вересня 2012, 11:13 , Переглядів: 5605
Проект Фото: http://s011.radikal.ru Проект "Я і моя рідня"

Творчий довготривалий проект для учнів початкових класів учасника І Всеукраїнського конкурсу "Творчий учитель - обдарований учень".

Головна мета навчально – виховного процесу – забезпечити гармонійний розвиток дитини. В.О.Сухомлинський свого часу зазначав: «Щоб добре знати дітей, потрібно знати сім’ю». Тому, набираючи перший клас і знайомлячись з батьками, завжди ставлю перед ними завдання – створити дружний, активний і творчий колектив.

Протягом чотирьох років ми – єдине ціле – учитель, діти, батьки. А тому вважаю, що поряд з іншими цінностями особливу увагу слід приділяти формуванню ціннісного ставлення особистості до сім’ї, родини, людей. З цією метою я і розробила творчий довготривалий проект « Я і моя рідня», який охоплює всі чотири роки навчання в початковій школі. За цей час ми стаємо дружною сім’єю і плідно співпрацюємо.

Автор: Петрук Інна Миколаївна, вчитель початкових класів, спеціаліст, Майданська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенського району Рівненської області