Закрити
Конкурсно-розважальна програма до Дня Валентина
06 Липня 2012, 20:02 , Переглядів: 16739
FacebookTwitterLivejournal
Конкурсно-розважальна програма до Дня Валентина Фото: www.clker.com Конкурсно-розважальна програма до Дня Валентина

Розробка учасника І Всеукраїнського конкурсу "Творчий вчитель - обдарований учень".

Мета: розширити традиції святкування дня Валентина в інших країнах світу.
Розвити творчу активність дітей, виховувати почуття дружби, взаємоповаги.

Наочне оформлення: серця різних розмірів.

Музичне оформлення: збірники пісень Наталії Май: "Мамина сорочка", "Зелений вітер", "Мелодії добра". Фонограми сучасних українських пісень: "Червона рута", "Гай, зелений гай", "Смерека", "Одна калина".

Технічні засоби: магнітофон, мікрофони, акустична система.

Обладнання: столи, стільчики.

Реквізит: заготовки для "валентинок" (4 штуки), ножиці (4 штуки), клей (4 штуки), булавки, хустинки (4 штуки), газети (20 штук), тарілки (4 штуки), банани (4 штуки), повітряні кульки (4 штуки), аркуші паперу
(А3 – 4 штуки), фломастери, ручки.

Напередодні свята учні 5-8 класів готують "солодке дерево" - (приз із цукерок у вигляді дерева) для кожної пари, яка бере участь у конкурсі.

Під мелодію виходять на сцену Валентин і Валентина.

Валентин:

Ми не з простої тут причини –
Валентин і Валентина.

Валентина:

Про це слід було б спитати
Свою маму й свого тата.

Валентин:

Так вони нас всіх назвали,
Щоб в лютому ми вас вітали.

Валентина:

Усі чекали цього свята
І готувалися завзято.

Валентин:

Обрали пари старшокласників чудові
Умілі у пісні, і танці, і слові.

Валентина:

То ж дозвольте вечір розпочати
І учасників конкурсу привітати.

Валентин:

Ігоря Кошарного та Яну Убогу.
Вони спокійні, та в серці тривога.

Валентина:

Ольгу Шеповалову та Андрія Сошнікова –
Десятикласників пара чудова.

Валентин:

Марину Собітову та Отрока Євгена –
Дует дев’ятикласників – поетів, акторів, спортсменів.

Валентина:

Юлію Іванічеву та Богдана Забіяку.
Хвилюються, але не подають знаку.

Під мелодію пари учасників піднімаються на сцену і займають свої місця.

Валентина: Існує припущення, що виникнення першої вітальної листівки пов’язане саме з днем Валентина. Вважається, що першим її надіслав Чарльз Герцог Орлеанський. У британському музеї Лондона зберігається найдревніша валентинка, підписана ним у 1415 році. В цей час він був ув’язненим у Лондонській в’язниці Тауер і таємно відправив любовне послання своїй дружині.

Валентин: Тепер під „валентинкою“ розуміють вітальні листівки у вигляді сердечок з найкращими побажаннями, освідченнями в любові, пропозиціями руки і серця або просто жартами.

Валентина: І ми розпочнемо нашу програму презентацією валентинок. Поки дівчата виготовляють валентинку, хлопці готуються доповнити її освідченням в любові або пропозицією руки і серця.

Валентин: Пари готуються, а ми запрошуємо до виступу учасників танцювального гуртка.

Виступ учасників танцювального гуртка.

Дівчата представляють свої роботи, а хлопці озвучують їх. Валентинки прикріплюються на сцені.

Валентина: У цей день жодні романтичні витівки не заборонені. Можна співати серенаду під балконом закоханої і тебе не поведуть до міліції. То ж до вашої уваги пісенний конкурс. Всі учасники готувалися до нього, але вони не знали, яку пісню доведеться їм виконувати. Після жеребкування ми надамо можливість парам показати свої вокальні здібності.

Проводиться жеребкування і учасники свята виконують пісні під музичні фонограми.

Валентин: Ще донині валентинів день в Шотландії та Англії дає молоді привід для різноманітних жартів та розваг. Наприклад, в Англії існувало повір’я, за яким перший хлопець, якого зустрічала дівчина 14 лютого, повинен був стати її Валентином – хоче вона цього чи ні.

Валентина: Але дівчата знайшли вихід з цієї ситуації: цього дня вони гуляли з зав’язаними очима.
Наступний конкурс пропонуємо для хлопців. Уважно обдивіться взуття своєї партнерки, можна навіть торкнутися його руками. Після того, як вам зав’яжуть очі, дівчата кинуть по одному босоніжку чи черевичку на середину сцени. Ваше завдання знайти взуття своєї супутниці і одягнути його на ногу.

Звучить мелодія. Пари виконують завдання.

Валентина: Жителі Уельсу обмінювалися дерев’яними ложками, розписаними сердечками і навіть замковими серцевинами з ключиками, натякаючи на те, щоб обдарований знайшов ключ до його серця.

Валентин: Австралійські чоловіки радували своїх коханих опудалами райських птахів. Перебивши всіх пташок, вони перейшли на інші подарунки – парфумовані атласні подушечки, прикрашені квітати, камінчиками, мушлями.

Валентина: А наші хлопці спробують порадувати своїх партнерок незвичайним одягом, який їм доведеться пошити власноруч із газет. Все необхідне для цього знаходиться на ваших столиках, то ж можна братися до роботи.

Художній номер.

Валентин: Французи, які претендують на звання винахідників, не зважають, освідчуватися в коханні. Своїм обранкам вони дарують ювелірні прикраси.

Валентина: Більшість кафе і ресторанів протягом усього тижня пропонують особливе меню, вишукане і романтичне, а прекрасні відвідувачки можуть отримати ще й подарунок.

Валентин: Сучасність внесла свої корективи в традицію святкування Дня Святого Валентина. Тепер він асоціюється з подарунками, романтичними вечерями при свічах.

Валентина: То ж і ми запрошуємо наших конкурсантів відвідати романтичну вечерю, де є лише один екзотичний фрукт – банан. Ви можете ним поласувати, але при одній умові: не торкатися до нього руками. Виграє та пара, яка першою з’їсть банан.

Звучить мелодія.

Валентин: У цей день японці ще раз доводять усьому світові, що розумом їх не осягнути. Напередодні свята жінки скуповують в магазинах шоколад і задаровують ним усіх знайомих чоловіків, а ті, від надміру почуттів, влаштовують змагання на найгучніше зізнання в коханні.

Валентина: Відмінна традиція існує в Канаді: тільки в День Валентина дівчина може зробити пропозицію руки і серця тому, хто їй сподобався. Відмова неминуче призведе негідника до сплати штрафу. На жаль, офіційної статистики про те, скільки дівчат заробили придане на штрафах, немає.

Валентин: Сьогодні ми теж надамо нашим дівчатам можливість зробити пропозицію хлопцям… потанцювати. Зараз кожна витягне папірець, на якому написано, якою частиною тіла вам доведеться тримати кульку і рухатися в такт музики, але так, щоб вона не впала. Підтримувати кульку забороняється.

Звучить мелодія для танцю.

Валентина: Наприклад, у середньовічній Англії був поширеним звичай обирати собі "Валентину“. Кілька молодих людей писали на шматочках пергаменту імена, складали їх до капелюха і тягли жеребок. Та дівчина, ім’я якої випало юнакові, на цілий рік ставала його "Валентиною“, а він, відповідно, її "Валентином“. Хлопець співав серенади, грав на лютні, складав своїй дівчині сонети, всюди супроводжував – тобто , був справжнім лицарем.

Валентин: Кохання – найзагадковіше з усіх почуттів. Воно надихало скульпторів і музикантів, художників і поетів на створення безсмертних шедеврів.

Валентина: На аркушах паперу, які ви зараз отримаєте записані рими. Вам залишається лише дописати рядки, щоб вийшов вірш про кохання.

Звучить мелодія.

Валентина: Перед кожною парою лежить аркуш паперу складений вдвоє. На одній стороні цього аркуша малює хлопець половину людини, а з іншої – дівчина, при цьому не дивлячись на роботу один одного. Пара, в якої малюнок буде найбільш вдалим, можна назвати гармонійною.

Звучить мелодія. Після закінчення роботи учасники показують свої малюнки глядачам.

Валентин: Італійці в день Валентина вважають своїм обов’язком дарувати один одному солодощі. Цей день так і називається "солодким“.

Валентина: Я запрошую на сцену учнів 5-8 класів презентувати свої „солодкі дерева“ учасникам нашої програми.

Звучить мелодія. Кожній парі вручають "солодке дерево“.

Валентина Крім того, що ви побачили й почули ми, особи причетні до свята Валентина, хочемо сказати:

.Валентина: Кохання подібне до долі: воно не любить, щоб його шукали.

Валентин: Коли шепочуться двоє – це початок кохання. Коли шепочуться всі – це його кінець.

Валентина: Кохання величне тільки тоді, коли воно сором’язливе.

Валентин: Поки людина кохає – вона вміє пробачать.

Валентин і Валентина: Якщо хочеш бути коханим – кохай!

Звучить мелодія.

Прикріплені файли
Джерело: Острів знань
Автор: Гелевешко Тетяна Миколаївна, Спеціаліст першої категорії, Гнідинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика

Дана публікація розміщена на сайті Острів знань у електроному вигляді з відома і згоди власника авторських прав на некомерційній основі та охороняється законом «Про авторське право та суміжні права». Використання даного матеріалу, публікування і републікування на інших ресурсах мережі Інтернет допускається за умови розміщення прямого активного гіперпосилання на сайт. Будь-яке комерційне використання даного тексту без відома і згоди власника авторських прав не допускається. З питань комерційного використання даного матеріалу звертайтеся за адресою admin@ostriv.in.ua

Видалити Відміна
Забанити Відміна