Закрити
Дитячий конкурс на краще оповідання про диких тварин
14 Листопада 2011, 01:25 , Переглядів: 8459
FacebookTwitterLivejournal
Дитячий конкурс на краще оповідання про диких тварин Фото: http://school.xvatit.com Дитячий конкурс на краще оповідання про диких тварин

Конкурс триває: 15 листопада - 15 грудня.

Організатори конкурсу:

Видавництво "Навчальна Книга – Богдан", Національний екологічний центр, дружина охорони природи "Зелене Майбутнє" та журнал "Вигадуй, Думай, Грай".

Оповідання про диких тварин люблять усі. Не про милих і симпатичних звіряток, а про сильних, мудрих і витривалих істот з дикої природи. Саме таких тварин описав усесвітньо відомий англійський письменник Ред´ярд Кіплінґ у книзі "Легенди з Книги Джунґлів", яку видало видавництво "Богдан". Він писав про тварин, яких знав сам - індійських слонів та крокодилів, океанських тюленів, гімалайських ведмедів...  

У нас в Україні також живуть дивовижні тварини, гідні того, щоб про них розповісти. Це зубри, полози, бурі ведмеді.. На жаль, багато з них зараз знаходяться на межі вимирання, а деякі й зовсім зникли... Тому писати і говорити про них - ще важливіше! 

Тому ми оголошуємо конкурс на краще оповідання, казку, історію, новелу про українських диких звірів, таких, як на цьому плакаті. Автори трьох кращих творів отримають у подарунок книгу Р.Кіплінґа "Легенди з Книги Джунґлів" та почесні грамоти. Крім того, найкращі твори будуть видані видавництвом "Богдан" окремим збірником - "Легенди українських джунґлів". 

Інформаційна підтримка: "ВДГ", "Буквоїд". 

Надсилайте свої робот на адресу: Київ-30, а/с 158, 01030.

Джерело: Буквоїд
Видалити Відміна
Забанити Відміна