Закрити
Математичні перегони
12 Березня 2012, 12:17 , Переглядів: 7232
FacebookTwitterLivejournal
Математичні перегони Фото: http://www.ct4me.net Математичні перегони

Позакласний захід з математики охоплює різні теми з алгебри та геометрії за курс 7-8 класів.

Цей позакласний захід з математики був підготовлений так, щоб команди,які змагаються, демонстрували свої реальні знання "тут і зараз".

Завдання,що стояли перед учасниками,охоплювали різні теми з алгебри та геометрії за курс 7-8 класів. Команді, яка прагнула перемогти, треба було діяти злагоджено, чітко, компетентно.

Долаючи перешкоди на математичних перегонах учням довелося демонструвати гарні обчислювальні навички, вміння правильно розв’язувати задачі за готовими кресленнями, бездоганно спрощувати раціональні вирази. А головне робити це швидко і без сумніву. Змагання вийшло напруженим,як інтелектуально,так і емоційно.

Прикріплені файли
Джерело: Острів знань
Автор: Ельвіра Камінська-Фенюк, вчитель

Дана публікація розміщена на сайті Острів знань у електроному вигляді з відома і згоди власника авторських прав на некомерційній основі та охороняється законом «Про авторське право та суміжні права». Використання даного матеріалу, публікування і републікування на інших ресурсах мережі Інтернет допускається за умови розміщення прямого активного гіперпосилання на сайт. Будь-яке комерційне використання даного тексту без відома і згоди власника авторських прав не допускається. З питань комерційного використання даного матеріалу звертайтеся за адресою admin@ostriv.in.ua

Видалити Відміна
Забанити Відміна