Закрити
Щодо програм зовнішнього незалежного оцінювання 2012 року
15 Вересня 2011, 00:41 , Переглядів: 5896
FacebookTwitterLivejournal
Щодо програм зовнішнього незалежного оцінювання 2012 року Щодо програм зовнішнього незалежного оцінювання 2012 року

Своєчасність затвердження програм надала можливість фахівцям Українського центру оцінювання якості освіти розпочати роботу над укладанням тестів для проведення ЗНО-2012 вже в липні цього року

Повідомляємо, що програми зовнішнього незалежного оцінювання з усіх предметів затверджені наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 04.07.2011 р. №  791 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання».

Помітних змін зазнала програма з української літератури: розширено зміст предметних умінь і навичок із теорії літератури, введено нові твори. Таким чином, вдалося збалансувати програму з української мови і літератури та привести її у відповідність до діючих програм загальноосвітніх навчальних закладів з цих предметів.

У всіх програмах зовнішнього незалежного оцінювання конкретизовано предметні навички та способи навчальної діяльності, вони відповідають вимогам діючих програм з відповідних предметів для загальноосвітніх навчальних закладів.

Детальніше з програмами зовнішнього незалежного оцінювання можна ознайомитися на офіційних сайтах Українського центру оцінювання якості освіті та Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України  і на нашому порталі.

Джерело: МОНМС
Видалити Відміна
Забанити Відміна