Закрити
ІІІ Національна виставка-презентація "Інноватика в сучасній освіті"
30 Серпня 2011, 11:40 , Переглядів: 8936
FacebookTwitterLivejournal
ІІІ Національна виставка-презентація ІІІ Національна виставка-презентація "Інноватика в сучасній освіті"

Мета виставки – узагальнити і всебічно представити широкій громадськості, педагогам, фахівцям, науковцям, органам державної влади і управління досвід інноваційної діяльності освітніх закладів, їх здобутки, упровадження інформаційних, телекомунікаційних, комп’ютерних систем, визначити і обговорити пріоритетні проблеми подальшого удосконалення процесу навчання і виховання.

Шановні колеги!

18-20 жовтня 2011 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул.І.Мазепи,13) відбудеться ІІІ Національна виставка-презентація "Інноватика в сучасній освіті".

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України і компанія "Виставковий Світ" (Лист МОНМС України № 1/9-232 від 31.03.11 р.).

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30 березня 2011 р. № 240-р "Про затвердження переліку виставок і ярмарків, що проводитимуться в Україні в 2011 році, яким надається статус міжнародних та національних" виставці "Інноватика в сучасній освіті" офіційно надано статус національної та включено до переліку національних виставок, що проводяться в Україні у 2011 році.

Інтеграція України у Європейський простір невід’ємно пов’язана з якістю національної освіти, її конкурентноспроможністю. Одним із основних чинників підвищення якості знань є упровадження в освітню практику педагогічних інновацій, інформаційно-комунікаційних технологій навчання, оновлення змісту усього навчально-виховного процесу відповідно до сучасних досягнень науки і техніки, нових соціально-економічних вимог ринку праці.

Згідно Указу Президенту "Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні" 2011 рік оголошено Роком освіти та інформаційного суспільства. Перед органами державної влади, педагогічними працівниками поставлені завдання по кардинальному оновленню змісту освіти, системному реформуванню на відповідність європейським освітнім стандартам. В Україні прийнято та затверджується ряд законів та цільових програм по розвитку вищої, професійно-технічної освіти, середньої та дошкільної освіти, по впровадженню в навчально-виховний процес інформаційно-комунікаційних технологій, вимагається поліпшити роботу з обдарованою молоддю. Створюється ефективна система післядипломної освіти, яка забезпечить неперервність оновлення знань, відповідатиме динаміці економічних реформ в країні.

Мета виставки "Інноватика в сучасній освіті" – узагальнити і всебічно представити широкій громадськості, педагогам, фахівцям, науковцям, органам державної влади і управління досвід інноваційної діяльності освітніх закладів, їх здобутки, упровадження інформаційних, телекомунікаційних, комп’ютерних систем, визначити і обговорити пріоритетні проблеми подальшого удосконалення процесу навчання і виховання.

Для підприємств, що працюють на терені освіти виставка надасть можливість представити органам державної влади, керівникам освітніх закладів та педагогам нові та вже апробовані технічні засоби навчання, комунікаційні розробки та їх можливості, що відповідають сучасним вимогам освітньої практики.

На виставку запрошуються навчальні заклади різних рівнів і форм власності, наукові установи, навчальні центри, регіональні і муніципальні органи управління освітою, видавництва, фонди, підприємства і фірми, що працюють на терені освіти, міжнародні установи і представництва.

Тематичні напрямки:
- Інноватика у діяльності навчальних закладів різних рівнів (досвід, проекти, програми, технології).
- Нововведення в дидактичних засобах навчання.
- Інноваційні інформаційно-телекомунікаційні технології у навчально-виховному процесі.
- Інноваційні технології в управлінні закладом освіти, діяльністю педагогічного колективу.
- Інновації у підвищенні кваліфікації та перепідготовці педагогічних кадрів.
- Інновації у моніторингу якості освіти.
- Науково-методичне та організаційне забезпечення інтегрованого навчання дітей з особливими потребами.
- Інноватика у співпраці освіти з установами науки, техніки, культури, бізнесу.
- Навчально-методична література з проблем інноваційної педагогіки.
- Науковий супровід упровадження педагогічних інновацій в освітню практику.
- Інновації у створенні та упровадженні сучасних технічних та комп’ютерних засобів навчання, навчального обладнання (наочно-лабораторні, програмно-педагогічні засоби навчання та інформаційні системи, тощо).

Під час виставки передбачається проведення тематичних конкурсів з номінацій:
1. Інновації у використанні інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі.
2. Упровадження інновацій міськими, районними відділами освіти, методичними кабінетами (центрами) при підвищенні професійної майстерності педагогічних кадрів.
3. Інклюзивна освіта молоді та дітей з особливими потребами.
4. Інноваційна діяльність дошкільних навчальних закладів.
5. Інновації у діяльності позашкільних закладів освіти.
6. Інформаційно-комунікаційні технології в навчальній, науково-методичній діяльності закладу післядипломної педагогічної освіти.
7. Інновації у співпраці підприємств, наукових установ, структур бізнесу, міжнародних організацій, видавництв з системою освіти.

Матеріали на конкурс з номінацій виставки приймаються до 01 жовтня 2011 р. згідно вимог Оргкомітету виставки. Розробки обов’язково презентуються на стенді учасника виставки. Попередньо проводиться відбір робіт експертами до фіналу конкурсу по номінаціям. Переможці у фіналі визначаються експертами із числа досвідчених педагогів та науковців фахівців відповідних міністерств і відомств, оргкомітетом.

Переможці конкурсу в номінаціях (навчальні заклади, установи, підприємства) удостоюються Почесного звання "Лауреат конкурсу" з відповідної номінації та нагороджуються Золотими, Срібними та Бронзовими медалями. Керівники авторських колективів – переможці в конкурсі по номінаціям - нагороджуються Почесним дипломом.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті виставки: WWW.INNOVOSVITA.COM.UA

Запрошуємо Вас до участі у виставці!

З щирою повагою,
Оргкомітет виставки
Тел./факс: +38 044 498-42-07, 498-42-06, 498-42-05, 498-42-04
E-mail: expo@vsvit.com.ua, osvita-vs@svitonline.com
http://www.innovosvita.com.ua