Закрити
В Україні проводитимуть олімпіади з морально-духовних дисциплін
20 Грудня 2010, 00:00 , Переглядів: 3493
FacebookTwitterLivejournal
В Україні проводитимуть олімпіади з морально-духовних дисциплін Фото: forest.onego.ru В Україні проводитимуть олімпіади з морально-духовних дисциплін

Прийнято рішення про проведення конкурсів та олімпіад із дисциплін духовно-морального спрямування, зокрема конкурсів "Юні знавці Біблії" та "Вчитель року з предметів духовно-морального спрямування".

Засідання Громадської ради з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту відбулося в Києві. Про це кореспондентові ІА "Світ освіт" повідомили в прес-центрі МОН.

Учасники засідання обговорили проект навчальної програми підготовки викладачів "Християнська етика в українській культурі", проект Закону України "Про вищу освіту" та хід підготовки навчально-методичних комплектів із "Основ християнської етики" для 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Члени Громадської ради прийняли рішення про проведення конкурсів та олімпіад із дисциплін духовно-морального спрямування, зокрема конкурсів "Юні знавці Біблії" та "Вчитель року з предметів духовно-морального спрямування".

Окрім того, на засіданні були підведені підсумки діяльності Громадської ради у 2010 році та прийнятий план діяльності ради на 2011 рік.

Джерело: ІА "Світ освіт"
Видалити Відміна
Забанити Відміна