Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків "Діти світу, візьміться за руки!"
24 Січня 2010, 00:00 , Переглядів: 5620
Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків "Діти світу, візьміться за руки!"

У світі проживає більше 2-ох мільярдів дітей! Всі різні та неповторні: хтось руденький, хтось чорнявий, хтось повний, а хтось худий. А які друзі є у тебе?

Дата проведення - 20 січня – 3 травня 2010 року.

Намалюй найяскравішу пригоду з новими друзями під час уявної кругосвітньої подорожі Австралією, Азією, Америкою, Африкою, Європою та Антарктидою.

На переможців конкурсу чекають цікаві призи та поїздка до Києва, а найкращі малюнки будуть надруковані в дитячій книжці.

ПРАВИЛА КОНКУРСУ:

Конкурс для учнів 1-4 класів.

На конкурс приймаються малюнки формату А3, виконані олівцями, фломастерами, фарбами, з підписом (зі зворотного боку вкажіть: назву роботи, школи, клас ім’я та прізвище автора, повну домашню адресу з номером телефону).

Надішліть роботу з позначкою "Конкурс малюнків" до 3 травня 2010 року за адресою:
Представництво ООН
вул. Кловський Узвіз,1
01021 Київ.

1 червня 2010 р. – оголошення та нагородження переможців.

Детальна інформація та умови конкурсу – на веб-сайті Представництва ООН www.un.org.ua, а також на сайті від Пізнайка www.posnayko.com. та у журналах "Пізнайко від 6" та "Познайка" № 3 (березень) за 2010 рік.

Джерело: ПІЗНАЙКО