Німецька мова (3 клас, Бассай)
25 Січня 2005, 00:00 , Переглядів: 13640
Німецька мова (3 клас, Бассай) Німецька мова (3 клас, Бассай)

Басай Н. "Guten Tag" підручник для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

Підручник Н. Басай "Guten Tag" для третього класу (видавництво "Освіта", Київ, 2004 р.) рекомендований Міністерством освіти і науки України і пропонується для викладання німецької мови в загальноосвітніх навчальних закладах.

Підручник є продовженням підручника Н.Басай і Л.Горбач для другого класу.

У підручнику вісім навчальних тем: "Снову в школі", "Осінь", "День народження", "Професії", "Тварини", "Навесні і влітку". Теми перегукуються з темами попереднього підручника, але подаються в більш розширеному ракурсі з уведенням нових фразеологічних оборотів , нових граматичних конструкцій.

Зміст підручника спрямований більше на розвиток навичок читання, відпрацьовування граматичних правил. Правила, що вводяться в даному підручнику, досить складні для розуміння учнями третього класу. У підручнику достатня кількість невеликих діалогів, римувань. Діалоги, нові слова супроводжуються веселими картинками.

Кожна тема розрахована на 5 - 6 уроків і закінчується розділом "Повторення". У підручнику 40 уроків, розрахований на викладання німецької мови два рази в тиждень. Тому що текст і лексичний матеріал досить складні, на освоєння матеріалу деяких уроків буде потрібно два-три години. У підручнику немає домашніх завдань і конкретних письмових вправ, учитель вправі сам вибирати, що учні повинні повторити вдома або які вправи варто виконати письмово.

Наприкінці підручника поміщений німецько-український словник, що розроблений відповідно до тем підручника.

Підручник виконано поліграфічно-якісно. Ілюстративний матеріал яскравий. Оформлення підручника повністю задовольняє санітарно-гігієнічні вимоги. Книгу оформлено естетично.