Німецька мова (2 клас, Павлюк)
25 Січня 2005, 00:00 , Переглядів: 7307
Німецька мова (2 клас, Павлюк) Німецька мова (2 клас, Павлюк)

Павлюк З. "Deutsch" підручник для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

Підручник З.Павлюк "Deytsch" (Німецька мова), рекомендований Міністерством світи і науки України, пропонується для викладання німецької мови в загальноосвітніх навчальних закладах у другому класі.

У підручнику вісім навчальних тем: "Привіт! Як тебе звати?", "Мій друг", "Моя родина ", "Моя школа", "Часи року і свята", "Дозвілля", "Людина ", "Природа і навколишній світ". Навчальні теми відповідають інтересам дитини і його уявлень про навколишній світ.

Зміст підручника спрямований на комунікативне навчання.

Основне місце займають прослуховування, розуміння і спілкування. Урок побудований у такий спосіб. Спочатку учні слухають матеріал і повторюють його. Після того, як учні починають розуміти почутий матеріал, а кожна фраза супроводжується відповідною картинкою, вони намагаються спілкуватися один з одним. Наприкінці уроку підводиться підсумок, які слова і фрази діти повинні запам'ятати з пройденого матеріалу. Кожен урок має визначене домашнє завдання.

Підручник оснащений німецько-українським словником, розміщеним наприкінці книги. Словник розроблений відповідно до тем підручника і містить у собі всі нові слова, вивчені за навчальний період. Починаючи з теми номер 4 "Це - моя школа", учні починають вивчення букв і прописів.

У підручнику 60 уроків, він розрахований на викладання німецької мови два рази в тиждень.

Підручник трохи перенасичений діалогами, текстами, віршами. Тексти підвищеної складності, лексичний матеріал досить складний для учнів другого класу.

Краще рекомендувати даний підручник для груп з поглибленим вивчанням німецької мови, якщо такі групи були в першому класі. Можливе використання підручника в третьому класі, якщо групи дітей підібрані відповідним чином.

Наочно-ілюстративний матеріал яскравий. Підручник виконано поліграфічно-якісно. Оформлення підручника повністю задовольняє санітарно-гігієнічні вимоги. Книгу оформлено естетично.