Німецька мова (2 клас, Бассай, Горбач)
25 Січня 2005, 00:00 , Переглядів: 9165
Німецька мова (2 клас, Бассай, Горбач) Німецька мова (2 клас, Бассай, Горбач)

Бассай Н., Горбач Л. "Guten Tag" підручник для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

Підручник Н.Бассай і Л.Горбач "Guten Tag" для другого класу (видавництво "Освіта", Київ, 2003 р.) рекомендовано Міністерством освіти і науки України, пропонується для викладання німецької мови в загальноосвітніх навчальних закладах.

У підручнику вісім навчальних тем: Ти і я", "Моя родина і мої друзі", "Школа", "Узимку", "Дозвілля", "Людина ", "Природа і навколишній світ", "Часи року ". Навчальні теми підібрані таким чином, що вони відповідають інтересам дитини та її уявленням про навколишній світ. Зміст підручника спрямований на комунікативне навчання.

Кожна тема підручника супроводжується яскравими, оригінальними і цікавими картинками. Картинки мають, у свою чергу, словесний супровід, що полегшує дітям запам'ятовування лексичного матеріалу.

У підручнику достатня кількість невеликих віршів, римувань, пісеньок, тренувальних вправ. У кожній темі є міні-діалоги, максимально наближені до реального життя. Усе це створює мотивацію для спілкування з ровесниками німецькою мовою.

Якщо в першому класі учні вже вивчили букви й алфавіт, опанували первинними навичками читання (це групи з поглибленим вивчанням німецької мови), то вони зможуть успішно працювати з даними підручником.

У реальності діти першого класу (6 років) мають заняття по іноземній мові один раз у тиждень і ще не можуть володіти навичками читання, тільки в другому класі вони починають вивчення букв і роблять перші кроки в оволодінні навичками читання, найкраще почати займатися по даному підручнику з третього класу. До цього часу в учнів формується адаптація до німецької мови, діти знають букви й алфавіт і володіють деякою технікою читання німецькою мовою.

Підручник оснащений німецько-українським словником, розташованим наприкінці підручника. Словник розроблений відповідно до тем підручника.

Підручник виконано поліграфічно-якісно. Оформлення підручника повністю задовольняє санітарно-гігієнічні вимоги. Книгу оформлено естетично.