Всеукраїнський конкурс на кращі прозові твори для дітей "ЗОЛОТИЙ ЛЕЛЕКА-2008"
29 Жовтня 2008, 00:00 , Переглядів: 3857
Всеукраїнський конкурс на кращі прозові твори для дітей Фото: http://pticy307.narod.ru Всеукраїнський конкурс на кращі прозові твори для дітей "ЗОЛОТИЙ ЛЕЛЕКА-2008"

Мета конкурсу: активізація розвитку української дитячої літератури, пошуки нових обдарованих авторів, які пишуть для дітей; стимулювання динаміки книжкового ринку; залучення до написання художньої літератури для дітей професійних письменників, початківців, школярів.

Засновники конкурсу:

Перший національний телеканал та видавництво "Грані-Т".

На здобуття Премій висуваються оригінальні твори, написані українською мовою, які раніше не друкувалися (оприлюднювалися). Премії не присуджуються повторно, а також за твори, які були відзначені іншими преміями.

Премії присуджуються у трьох вікових категоріях: прозові твори для дітей - молодшого шкільного віку, середнього шкільного віку та старшого шкільного віку.

Премії присуджуються у трьох вікових категоріях у таких розмірах:

• Перша Премія - 5000 гривень кожна,
  • Друга Премія - 3000 гривень кожна,
  • Третя Премія - 1000 гривень кожна.

Кращі прозові твори будуть видані книжками у видавництві "Грані-Т", відповідно укладених угод з авторами. Умови конкурсу, оголошення про його початок, перебіг і результати проведення будуть опубліковані в газетах "День", "Україна молода", "Літературна Україна", звучатимуть в програмах Національної радіокомпанії України, висвітлюватимуться Національним інформаційним агентством "Укрінформ" та на сайті: www.grani-t.com.ua.

Твори надсилаються до 31 жовтня 2008 року на адресу: на конкурс "Золотий лелека".
абонентська скринька №215. м.Київ, 01011. Результати будуть оголошені у лютому 2009 року.