04 Червня 2008, 00:00 , Переглядів: 9106
Інструкція з ведення класного журналу учнів 5-11(12) класів загальноосвітніх навчальних закладів Фото: http://www.lyceum.usu.ru Інструкція з ведення класного журналу учнів 5-11(12) класів загальноосвітніх навчальних закладів

Міністерство освіти і науки України наказом затвердило Інструкцію з ведення класного журналу 5-11(12) класів загальноосвітніх навчальних закладів. В дію ця Інструкція вводиться з 2008/2009 навчального року і поширюється на загальноосвітні навчальні заклади усіх типів та форм власності.

Ведення журналу здійснюється класним керівником та вчителями. Вони несуть особисту відповідальність за своєчасність, стан та достовірність записів.
Записи в журналі ведуться державною мовою. З іноземних мов частково допускається запис змісту уроку та завдання додому мовою вивчення предмета. Записи проводяться чорнилами (пастою) одного (чорного або синього) кольору, чітко й охайно. На сторінках журналу не допускаються будь-які виправлення. У разі помилкового або неправильного запису поряд робиться правильний, який засвідчується підписом керівника навчального закладу та скріплюється печаткою.

Повний текст Наказу МОН України № 496 від 03.06.2008 "Про затвердження Інструкції з ведення класного журналу учнів 5-11(12) класів загальноосвітніх навчальних закладів" розміщено на нашому порталі.