18 Квітня 2008, 00:00 , Переглядів: 5180
Закінчився захист науково-дослідницьких робіт Фізіко-математичного та економічного відділення МАН Закінчився захист науково-дослідницьких робіт Фізіко-математичного та економічного відділення МАН

Захист вівся в секціях астрономії, фізики, економічної теорії, мікро і макроекономіки, математики і прикладної математики.

"Чи є життя на Марсі? Чи немає життя на Марсі? Науці це невідомо! Наука поки не в курсі справи", - запевняв лектор із старого улюбленого фільму. А ось конкурсанти секції астрономії Малої академії наук, які захищали свої наукові роботи в Київському університеті імені Шевченка, давно вже в курсі справи. І не тільки вони. Тут доводили свою правоту високому і строгому жюрі і юні фізики, і математики, і надія наший країни - майбутні економісти.

Закінчився захист науково-дослідних робіт Фізико-математичного і економічного відділення МАН пізно увечері. Як завжди: є переможці, є переможені, є незадоволені, є схвильовані батьки і керівники делегацій. Всіх вислухало і оцінило компетентне жюрі, у складі якого провідні співробітники Київського національного університету імені Шевченка.

Це останнє відділення, яке захищалося в цьому навчальному році в системі МАН. Наступний фінал відбудеться через рік. І багато нинішніх учасників - учні 9 і 10 класів, отримали побажання від ведучих учених, поліпшити і допрацювати свої дослідження і приїжджати знову.

На урочистому закритті конкурсу всіх учасників привітав Віктор Григорович Бар'яхтар, видатний дослідник в галузі теорії твердого тіла і магнітних явищ, академік НАН України, широко ерудована людина, учений, який багато зробив для розвитку фізики на Україні. Він зазначив, що Національний технічний університет України "КПІ" зацікавлений у таких талановитих студентах, як фіналісти МАН, тому що окрім знань чистої теорії майбутні фізики, ядерщики, астрономи мають можливість набути потужну інженерну підготовку.

Також щедрий на теплі слова на адресу учасників конкурсу виявися директор Інституту механіки НАН України Віктор Тимофійович Грінченко. Він звернув увагу присутніх на те, що молодих людей в майбутньому очікує багато перемог, але і багато поразок. Побажав сили духу, сили інтелекту і великих успіхів.

А голова журі секції фізики Валерій Євгенович Погорєлов приніс переможцям запрошення на вступ до фізико-математичного факультету Київського національного університету ім.Шевченка за підписом керівництва факультету.

Фізичний факультет Київського національного університету ім.Т.Г.Шевченка, де відбувався захист

Журі оцінює виступи учасників

Захист секції астрономії

Переможець захисту секції астрономії Гавриленко Павло з м.Києва і його робота "Топологічні дефекти"

Обговорення (1)
mathsoul_info 24 Березня 2012, 17:20
А в Рівному ще років 5-7 назад це змагання перетворилося на заочні перегони викладачів ВУЗів, котрі були кураторами в учасників.