Закрити
Закінчився захист робіт МАН Відділення філології та мистецтвознавства
11 Квітня 2008, 00:00 , Переглядів: 11181
FacebookTwitterLivejournal
Закінчився захист робіт МАН Відділення філології та мистецтвознавства Захист секції флористики

Юні конкурсанти змагалися в 9 секціях: української літератури; зарубіжної літератури; фольклористики; української мови; мистецтвознавства; англійської мови; німецької мови, французької мови, літературної творчості.

До складу журі увійшли провідні фахівці Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова, Національної спілки письменників України по роботі з молодими авторами, Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім.М.Т.Рильського. Всі вони високо оцінили працю учасників конкурсу, їх талант, наполегливість і досягнення. Але, як і в попередніх відділеннях, деякі учасники не досягли омріяної перемоги через низький результат обов'язкової контрольної роботи.

Цікаво, що захист найколоритніших секцій мистецтвознавства і фольклористики вівся в Будинку ремесел Національного еколого-натуралістичного центру. І внутрішнє його оздоблення, і зовнішні прикраси надихнули учасників конкурсу. Мабуть, саме тому захист вийшов емоційним, зворушливим, непередбачуваним. Були і сміх, і сльози, і незгода з висновками журі, і валідол в коридорі для батьків, вчителів і наукових керівників.

Але все найцікавіше коли-небудь скінчується. Конкурс закінчився, переможці отримали свою лаври, переможені - цінний досвід і враження від конкурсу, спілкування з обдарованими однолітками і панорам весняного Києва.

Досвідчені фахівці побажали 11-класникам успіхів у дорослому житті, а більш молодшим учасникам - побачити їх на цьому конкурсі ще неодноразово.

До речі, двох учасниць захисту секції мистецтвознавства Сергієву Анастасію і Гуцуляк Марину журі вшанувало справжньою дорослою нагородою - обох запросили стати авторами статей , які увійдуть до Всеукраїнської музичної енциклопедії.

Будинок ремесел Національного еколого-натуралістичного центру
Захист секції фольклористики

Переможці захисту у секції фольклористики

Кухарук Ірина, учениця 10 класу
Старовижівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназії" Волинської обл.
Робота: "Ворожіння у календарних обрядах та ритуалах на Старовижівщині"

Новосела Роман, учень 11 класу
Осипенківської ЗОШ І-ІІІ ст. Бердянського району Запорізької обл.
Робота: "Способи характеристики персонажів в народній прозі про Нестора Махна, що побутує на території села Осипенко Бердянського району Запорізької області"

Роботи учасників секції мистецтвознавства

Робота Таранюк Анастасії, учениці 11 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 м. Вінниці "Українська народна вишивка"

Робота Чечуна Богдана, учня 9 класу Шосткинської гімназії Шосткинської місьради Сумської області "Народна дерев’яна іграшка Сіверщини"
Робота Сокол Ілони, учениці 11 класу Семенівської гімназії № 2 Семенівського району Чернігівської області
"Художник своєї епохи Іван Кирилович Пархоменко" (ІІ місце)Робота переможця захисту секції мистецтвознавства Воронкова Дмитра, учня 11 класу Молодогвардійської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10 м. Молодогвардійська Луганської області "Особливості та відмінності в архітектурі етнографічних зон України"

Джерело: Острів знань

Дана публікація розміщена на сайті Острів знань у електроному вигляді з відома і згоди власника авторських прав на некомерційній основі та охороняється законом «Про авторське право та суміжні права». Використання даного матеріалу, публікування і републікування на інших ресурсах мережі Інтернет допускається за умови розміщення прямого активного гіперпосилання на сайт. Будь-яке комерційне використання даного тексту без відома і згоди власника авторських прав не допускається. З питань комерційного використання даного матеріалу звертайтеся за адресою admin@ostriv.in.ua

Видалити Відміна
Забанити Відміна