Закрити
Положення про похвальний лист та похвальну грамоту
19 Лютого 2008, 00:00 , Переглядів: 12142
FacebookTwitterLivejournal
Положення про похвальний лист та похвальну грамоту Фото: inetauto.ru Положення про похвальний лист та похвальну грамоту

Рішення про нагородження учнів приймається на спільному засіданні педагогічної ради та ради навчального закладу і затверджується наказом керівника навчального закладу.

Затверджено

Наказ МОН 11.12.2000 № 579 (у редакції наказу МОН від 17.03.2008 № 187)

Положеня про похвальний лист "За високі досягнення у навчанні" та похвальну грамоту "За особливі досягнення у вивченні окремих предметів"

  1. Похвальним листом "За високі досягнення у навчанні" (далі - Похвальний лист) нагороджуються учні 3-8-х та 10(11)-х класів навчальних закладів системи загальної середньої освіти, які мають високі досягнення (10-12 балів) з усіх предметів за відповідний навчальний рік.
  2. Похвальною грамотою "За особливі досягнення у вивченні окремих предметів" (далі - Похвальна грамота) нагороджуються випускники навчальних закладів системи загальної середньої освіти, які досягли особливих успіхів у вивченні одного чи декількох предметів (на рівні 12 балів). Такою нагородою відзначаються насамперед переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних олімпіад, конкурсів, змагань та інші.
  3. За умов дотримання пунктів 1, 2 цього Положення Похвальними листами і Похвальними грамотами можуть нагороджуватися учні, які навчаються за індивідуальною формою навчання.
  4. Рішення про нагородження учнів приймається на спільному засіданні педагогічної ради та ради навчального закладу і затверджується наказом керівника навчального закладу.
  5. Підвищення результатів семестрового оцінювання шляхом коригування не дає підстав для нагородження учнів Похвальним листом чи Похвальною грамотою.
  6. Дія цього Положення поширюється на всі типи навчальних закладів системи загальної середньої освіти незалежно від їх підпорядкування та форми власності.
  7. Нагородження учнів Похвальним листом і Похвальною грамотою відбувається в урочистій обстановці із залученням представників громадськості.

Директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти  О.В.Єресько

Видалити Відміна
Забанити Відміна