24 Листопада 2007, 00:00 , Переглядів: 3332
Відбір консультантів з впровадження компетентнісного підходу до формування змісту освіти Відбір консультантів з впровадження компетентнісного підходу до формування змісту освіти

Проект "Рівний доступ до якісної освіти в Україні".

Міністерство освіти і науки України

НАДАННЯ ПОСЛУГ З ДОСЛІДЖЕННЯ МЕХАНІЗМІВ ВПРОВАДЖЕННЯ КОМПЕТЕНТНІСНОГО ПІДХОДУ ДО ФОРМУВАННЯ ЗМІСТУ ОСВІТИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНО- ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ В ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

Договір № EAQE-CQ-3.1.1-1
Позика № 4780-UA

Це оголошення на вияв інтересу є продовженням загального оголошення про закупівлі за Проектом, яке було надруковане у газеті Development Business ("Девелопмент Бізнес") № 654 від 16 травня 2005 року.

Уряд України одержав позику від Міжнародного банку реконструкції і розвитку на реалізацію проекту "Рівний доступ до якісної освіти в Україні" (надалі - Проект) і має намір використовувати частину цих коштів для оплати послуг юридичної особи - консультанта з надання послуг з дослідження механізмів впровадження компетентнісного підходу до формування змісту освіти та організації навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладах.

Послуги включатимуть:
- розробку методології проведення дослідження і кошторису витрат;
- визначення, систематизацію та опис ключових компетенцій, які необхідно формувати в учнів ЗНЗ;
- розробку технологій впровадження компетентнісного підходу до змісту загальної середньої освіти: держстандартів, навчальних програм, критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів;
- підготовку методичних рекомендацій щодо реалізації компетентнісного підходу у змісті освіти та навчально-виховному процесі ЗНЗ (для розробників змісту освіти, авторів навчальних програм і підручників, науково-методичних служб, керівників освіти, педагогічних працівників);
- підготовку та проведення науково-методичної конференції за участю представників науково-методичних установ, методичних служб, керівних та педагогічних працівників ЗНЗ для обговорення результатів дослідження.

Тривалість надання послуг передбачається упродовж 8 місяців.

Міністерство освіти і науки України та Директорат програм розвитку освіти запрошує прийнятних консультантів повідомити про свою зацікавленість у наданні послуг. Зацікавлені консультанти мають надати інформацію українською та англійською мовами щодо їх кваліфікації в сенсі даних послуг (СV ключового персоналу, посвідчення, свідоцтва, сертифікати, опис аналогічного надання послуг, досвіду з надання послуг, рівень кваліфікації тощо). Консультанти можуть об'єднуватися для збільшення їх кваліфікації.

Відбір консультантів здійснюватиметься відповідно до процедур Світового банку, викладених у Посібнику Світового банку "Відбір консультантів позичальниками Світового банку", опублікованому в травні 2004р.

Критерії для оцінки при відборі:
а) загальний та специфічний досвід компанії у сфері призначення: підтверджена наявність кваліфікованого (власного або залученого) персоналу з вищою освітою; наявність наукових ступенів кандидата, доктора наук у галузі педагогіки, психології надавали б перевагу; досвід виконання наукових досліджень з питань змісту та організації навчально-виховного процесу в ЗНЗ; досвід роботи з реалізації міжнародних проектів і програм;
б) запропонований ключовий штат: кваліфікація ключового персоналу, відповідність їх завданням дослідження.

Зацікавлені консультанти можуть отримати подальшу інформацію за зазначеною нижче адресою з 10:00 до 16:00.

Надання матеріалів щодо висловлення зацікавленості направляти до 14 грудня 2007 року (включно) Ващенко Людмилі Миколаївні - керівнику відділу планування політики проекту за адресою:
Міністерство освіти та науки України,
Директорат програм розвитку освіти,
Україна, Київ-32, бул. Шевченка 27 А, кімн.316
Телефон / факс: +38 /044/ 486-16-07; 288-04-37; +38/044/ 234-30-25.
E-mail: PEAQE@mon.gov.ua