Наказ МОН України № 807 від 03.09.2007
13 Вересня 2007, 00:00 , Переглядів: 2544
Наказ МОН України № 807 від 03.09.2007 Наказ МОН України № 807 від 03.09.2007

Проведення Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів

Наказ

м. Київ

№ 807 від 03.09.2007

Про проведення Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів

На виконання постанов Кабінету Міністрів України "Про перехід загальноосвітніх навчальних закладів на новий зміст, структуру і 12-річний термін навчання" від 16.11.2000р.№1717, "Про вдосконалення роботи із забезпечення учнів і студентів навчальних закладів підручниками та посібниками" від 28.08.2003 р. №1378, "Про затвердження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти" від 14.01.2004р. №24 та з метою якісного забезпечення підручниками учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів

Наказую:

1. Оголосити Всеукраїнський конкурс рукописів підручників для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів (крім загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням польською, румунською, угорською, болгарською, кримськотатарською мовами) відповідно до Державного стандарту загальної середньої освіти з 17 вересня 2007 року.

Рішення про надання грифа " Рекомендовано Міністерством освіти і науки України" рукописам підручників для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням польською, угорською, болгарською, румунською, кримськотатарською мовами приймається Міністерством освіти і науки України на підставі висновків відповідних предметних комісій Науково методичної ради з питань освіти згідно з Порядком надання навчальній літературі, засобам навчання і навчальному обладнанню грифів та свідоцтв Міністерства освіти і науки України.

1. Для підготовки та проведення конкурсу затвердити персональний склад конкурсної комісії (додаток 1). Призначити головою конкурсної комісії директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Кудіна А.В.
  2. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Кудін А.В.) організувати прийом а реєстрацію рукописів.

Конкурс рукописів підручників для 8 класу розпочинається 17 вересня 2007 року і закінчується прийняттям відповідного рішення колегією Міністерства освіти і науки України.

Реєстрація заявок та конкурсних матеріалів триває з 17.09.07 року по 17.10.07 року до 18 години. Заявку та конкурсні матеріали потрібно надсилати до Інституту інноваційних технологій і змісту освіти за адресою: 04053, М.Київ, вул. Ю.Коцюбинського, 5; кімната 466, контактні телефони 486-98-30, 486-55-18

На конкурс подаються такі матеріали:

1. рукопис підручника, виконаний комп'ютерним набором (кегль 12 пунктів-основний текст, 10,5 пункту-додатковий текст, через 1,5 інтервалу, на одному боку аркуша А4) в 7 примірниках.
  2. копії ілюстрованих матеріалів у 7 примірниках.
  3. як зразок 2 аркуші (32 сторінки) оригінал-макети в кольорі в 7 примірниках.

Рукописи підручників мають бути виконані державною мовою (для загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання російською мовою, з іноземних мов-відповідною іноземною мовою).

Комплект матеріалів надсилаються до Інституту інноваційних технологій і змісту освіти кур'єрською поштою в пакетах (кожний комплект матеріалів міститься в окремому пакеті, без зазначення зворотної адреси та будь-яких написів, поміток, зображень).

До кожного комплекту додається закритий відправником конверт без зазначення зворотної адреси, в якому містяться дані про авторів (прізвище, ім'я, по батькові, місце роботи, посада, науковий ступінь і звання, місце проживання, номери контактних телефонів), а також кількість умовних друкарських аркушів рукопису та копія документа, що підтверджує виключні майнові права інтелектуальної власності на твір учасника (якщо участь у конкурсі бере видавництво).

1. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Кудін А.В.) протягом двох тижнів сформувати персональний склад предметних конкурсних комісій та подати на затвердження МОН України.
  2. Предметним конкурсним комісіям забезпечити аналіз та узагальнення матеріалів експертизи рукописів та внести пропозиції щодо переможців конкурсу відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс рукописів для навчальних закладів системи загальної середньої освіти ( наказ Міністерства освіти і науки від 08.12.2006 p. №815, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 18.12.2006 p. за №1313/13187).
  3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Тесленко В.В.

Міністр С.М.Ніколаєнко

Додаток №1 до наказу МОН України № 807 від 03.09.2007

Склад конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників

1. Кудін Андрій В'ячеславович