Закрити
6. Міжнародні освітні програми і проекти стажування впливової молоді громадянського суспільства
20 Вересня 2007, 00:00 , Переглядів: 2745
FacebookTwitterLivejournal
6. Міжнародні освітні програми і проекти стажування впливової молоді громадянського суспільства Фото: http://angadinfo.blogspot.com 6. Міжнародні освітні програми і проекти стажування впливової молоді громадянського суспільства

Мета програми: формування кращого взаєморозуміння між Україною та США шляхом надання новітнім лідерам України можливості безпосередньо спостерігати та пізнавати досвід американського ділового та громадського життя.

1. Американські Ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS

Відкритий світ
Програма "Відкритий світ" складається з 10-денних візитів, що висвітлюють певні професійні теми. Набір др. Програми зорієнтований на залучення лідерів неприбуткових організацій, ділових кіл і всіх урядових рівнів (національних, регіональних, місцевих).

Напрямки, за якими здійснюється відбір фіналістів на 2007 рік:

- Управління місцевими громадами та економічний розвиток
- Верховенство права
- Освіта
- Розвиток неурядових організацій: жінки-лідери, охорона здоров'я, енергозбереження та охорона навколишнього середовища.

За 2006 рік за програмою "Відкритий світ" США відвідало 190 осіб; за січень-червень 2007 року - 200 осіб.

2. Освітні програми Британської Ради в Україні

Програма стипендій Джона Сміта
Програма спрямована на укріплення та поглиблення демократичних принципів управління.
Мета програми: зустріч та співпраця впливової молоді громадянського суспільства, політичних лідерів з метою обміну думками, а також одержання знань та практичних навичок щодо демократичної практики управління.

Кандидати мають бути 25-35 років, працювати у галузі політики, державних або регіональних органів влади, журналістики та мас-медіа.

Програма розрахована на 5 тижнів.

Галузі спеціалізації:

- Репрезентативне управління в демократичному суспільстві
- Право та громадянські права
- Громадянське суспільство
- Бізнес та суспільне життя
- Міжнародні інституції

3. Освітні проекти Федеративної Республіки Німеччина

Стажування у федеральному міністерстві закордонних справ ФРН
Програма розрахована на співробітників державної служби України, як національного, так і регіонального чи комунального рівнів, які ще не досягли 40-річного віку, відмінно володіють англійською мовою (додаткові знання німецької мови дуже вітаються, проте не є обов'язковою передумовою для участі), мають принаймні 1 рік професійного досвіду роботи у менеджменті сфери державного управління (середня ланка) і цікавляться зовнішньою політикою.

Стажування у німецькому Бундестазі
У 2008 році п'ять молодих українців знову отримають можливість пройти практику в Німецькому Бундестазі.
Учасники отримають загальну інформацію для введення в політичне життя Німеччини і парламентську роботу. По закінченні вони пройдуть практику в офісах депутатів Бундестагу, яка сприятиме набуттю широких та інтенсивних вражень про функціонування парламенту.
Програма спрямована на претендентів віком до 30 років, що цікавляться політикою і прагнуть до діяльності в громадському житті України (парламент, уряд, спілки, медіа, партії, вищі навчальні заклади). Передумовами участі є завершена вища освіта і дуже добрі знання німецької мови.

Європейська літня академія інституту Густава Штреземанна
Метою Академії є роз'яснення основ та напрямів розвитку європейського інтеграційного процесу та долучення до головних тем політики ЄС. Стипендії надаються в першу чергу молодим урядовим співробітникам та науковцям. Хороші знання німецької мови є передумовою.

Обговорення (1)
KELLY 19 Грудня 2007, 14:11
В цих програмах можуть приймати участь українська молодь"І як саме" Дайте будь ласка емейл. smiley
Видалити Відміна
Забанити Відміна