Закрити
Фізика (7 клас)
12 Жовтня 2006, 00:00 , Переглядів: 9064
FacebookTwitterLivejournal

Є.В.Коршак, О.Г.Ляшенко, В.Ф.Савченко. Фізика, 7 клас. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів. 2-ге видання, перероблене та доповнене. Видавництво "Перун", м.Ірпінь, 2002. Рецензенти: О.Б.Сергєєв, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри Запорізького державного університету; М.М.Коміренко, вчитель-методист фізики Фастівського ліцею Київської області, заслужений вчитель України

Затверджено Міністерством освіти і науки України (протокол рішення колегії № 8/1-19 від 26.07.2001)

Дорогий друже!

Підручник, який ти тримаєш у руках, відкриє тобі дивний світ знань про Природу. Фізика - одна з найдавніших наук. Історія її розвитку налічує багато віків і насичена драматичним протистоянням різних наукових поглядів та ідей. У різні часи заради істини вчені-фізики почасти йшли навіть на смерть. У цій складній боротьбі і народжувалася наука, основи якої ти починаєш вивчати.
Цей підручник допоможе тобі ознайомитися з багатьма цікавими фактами, пояснити перебіг численних природних явищ, що раніше були тобі незрозумілими.
Фізика вважається експериментальною наукою, оскільки ґрунтується на фактах, здобутих дослідним шляхом. Щоб оволодіти необхідними експериментальними вміннями, у процесі навчання треба виконати лабораторні роботи, пропоновані у підручнику. У кінці кожного параграфа вміщено запитання для самоконтролю і завдання, які допоможуть тобі самостійно підготуватися до уроку, розв'язати наведені задачі і, зрештою, краще орієнтуватися у повсякденному житті.
Автори вважатимуть поставлену мету досягнутою, якщо ця книжка збудить у тебе інтерес до фізики та спонукатиме до пізнання фізичних явищ і процесів, що відбуваються довкола нас, а також до самостійних досліджень.
Щасти тобі на терені пошуку і здобуття фізичних знань!

Обговорення (4)
TASJKA_KO 28 Грудня 2007, 21:28
smiley класна книжка
Yuliya306 13 Квітня 2009, 18:30
Возможно, а ее как-то скачать можно"
07sasha 02 Березня 2010, 12:30
Я думав, тут можна її скачати, або переглянути он-лайн. А тут лише перша сторінка smiley . То навіщо взагалі писати що книга, пишіть, що лише перша сторінка :'smiley
Bartez 09 Квітня 2012, 19:34
дуже погано, що скачати не можна(((
Видалити Відміна
Забанити Відміна