Інформатика. Visual Basic (9 клас)
18 Вересня 2006, 00:00 , Переглядів: 9621
Інформатика. Visual Basic (9 клас) Інформатика. Visual Basic (9 клас)

Бондаренко О.О. Інформатика. Visual Basic. 9 клас. Видавництво "Аспект", 2006.

Матеріал, викладений у навчальному посібнику, відповідає вимогам діючих програм з інформатики для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів та 12 бальній системі оцінювання знань учнів. Рекомендується як посібник для загальноосвітніх навчальних закладів різних профілів і для самостійного вивчення. Просто і доступно описані основні відомості про алгоритми та базові алгоритмічні структури, етапи розв’язування задач з використанням комп’ютера, основи програмування мовою Visual Basic. До кожної теми додаються питання для самоконтролю і вправи для закріплення набутих знань і навичок. Посібник містить практичні та тематичні роботи. Для широкого кола читачів, а також для учнів, студентів, вчителів та викладачів загальноосвітніх навчальних закладів.

Зміст посібника такий:

• 1. Алгоритми й алгоритмічні структури. 1.1. Етапи розв'язування задачі на комп'ютері. 1.2. Алгоритм та його властивості. Базові структури алгоритмів. 1.3. Оцінювання теми "Алгоритми й алгоритмічні структури".
  • 2. Основи програмування мовою Visual Basic. 2.1. Основні поняття Visual Basic. 2.2. Розробка додатків у VB6. 2.3. Процедури опрацювання подій. 2.4. Основні типи даних мови Visual Basic та їх опис. 2.5. Стандартні функції мови Basic. 2.6. Графічні елементи управління. 2.7. Малювання у Visual Basic. 2.8. Практична робота "Програмування мовою Visual Basic". 2.9. Оцінювання теми "Програмування мовою Visual Basic".
  • 3. Організація розгалужень. 3.1. Вказівка розгалуження. 3.2. Вкладені розгалуження. 3.3. Поліваріантне розгалуження. 3.4. Робота з елементами вибору. 3.5. Практична робота "Організація розгалужень". 3.6. Оцінювання теми "Організація розгалужень".
  • 4. Організація циклів у мові Visual Basic. 4.1. Цикл із лічильником. 4.2. Цикли Do...Loop. 4.3. Вкладені цикли. 4.4. Практична робота "Організація циклів". 4.5. Оцінювання теми "Організація циклів".
  • 5. Опрацювання масивів. 5.1. Одновимірний масив даних. 5.2. Задачі обробки одновимірних масивів. 5.3. Двовимірний масив. 5.4. Практична робота "Опрацювання масивів". 5.5. Оцінювання теми "Опрацювання масивів".
  • 6. Програмування на мові Visual Basic. 6.1. Рядковий тип даних. 6.2. Процедури і функції користувача. 6.3. Робота з файлами. 6.4. Практична робота "Програмування на мові Visual Basic". 6.5. Оцінювання теми "Програмування на мові Visual Basic".