Історія середніх віків (7 клас)
15 Вересня 2006, 00:00 , Переглядів: 11461
FacebookTwitterВКонтактеLivejournal
Історія середніх віків (7 клас) Історія середніх віків (7 клас)

Крижанівський О.П., Хірна О.О. Історія середніх віків. Підручник для 7-го класу середньої школи. Видання друге, виправлене і доповнене. Київ, видавництво "Аквілон-Плюс", 2001.

Допущено Міністерством освіти України (Рішення Колегії Міністерства освіти України, протокол 14/4 - 18 від 28.10.1998р.)

Підручник для сьомого класу з Історії середніх віків написано професором Київського національного університету імені Тараса Шевченка Крижанівським О.ЇЇ. та вчителeм-методистом СШ № 25 м. Києва Хірною О.О.
Простою і доступною для сприйняття мовою автори знайомлять учнів з середньовіччям — важливою й цікавою сторінкою історії людства.

Підручник узгоджено з новими державними стандартами та з новою навчальною програмою з історії середніх віків, автором якої також с проф. Крижанівський О.П.

Рецензенти:
доктор історичних наук, професор Гладких М.І.; доктор історичних наук, професор Колесник В.Ф.; кандидат історичних наук, доцент Мордвінцев В.М.

Новинки інтернет-магазину