Відкрита Всеукраїнська інтернет-олімпіада з інформатики NetOI-2006
13 Вересня 2006, 00:00 , Переглядів: 2713
Відкрита Всеукраїнська інтернет-олімпіада з інформатики NetOI-2006 Відкрита Всеукраїнська інтернет-олімпіада з інформатики NetOI-2006

Одна з перших українських інтернет-олімпіад, що проводиться з 2004 року оголошує реєстрацію-2006.

Отже, з 9 вересня почалася реєстрація учасників Інтернет-олімпіади з інформатики NetOI-2006.

- Хто може стати учасником в олімпіади?

Школярі шкіл України незалежно від того,в якій школі і в якому класі вони навчаються, школярі з інших країн, і взагалі, всі ті, хто цікавиться інформатикою. Допускається участь студентів та фахівців. Стиль та "почерк" олімпіади добре видно з матерiалів наших попередніх олімпіад

-Який рівень завдань, скільки планується турів, як будуть підводитись підсумки та заохочуватися переможці?

Планується проведення 4-х турів, складність завдань - від простих, стандартних задач до задач рівня Міжнародних олімпіад з інформатики. Підсумки будуть підводитися як в загальному заліку, так і окремо серед школярів України...