Вчительська

Навчальна програма з позашкільної освіти профільного гуртка філологічного напрямку  (англійська мова)  «Школа юного науковця»

Навчальна програма з позашкільної освіти профільного гуртка філологічного напрямку (англійська мова) «Школа юного науковця»

Матеріали учасника Всеукраїнського конкурсу загальноосвітніх навчальних закладів по роботі з обдарованими дітьми "Школа – джерело талантів" (2015-2016 навчального року) ... докладніше

23 Листопада 2017, 16:08. Переглядів: 1473
Кейс інноваційних навчальних методик "Активізація і розвиток творчих здібностей і природних обдарувань учнів на уроках світової літератури і російської мови"

Навчально-виховний проект учасника І Всеукраїнського конкурсу "Творчий вчитель - обдарований учень".... докладніше

22 Квітня 2013, 15:21. Переглядів: 8431
Зрозумій і підтримай

Авторський благодійний проект учасника І Всеукраїнського конкурсу "Творчий вчитель - обдарований учень".... докладніше

19 Лютого 2013, 17:44. Переглядів: 3658